Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy S6 ve S6 Edge yeni görüntüler

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge yeni görüntüler

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge modeli ha çıktı ha çıkacak derken yeni ve artık neredeyse olması muhtemel görüntüleri teknoloji piyasasında göründü.

Buradaki yazımızda daha önce size Samsung Galaxy S6 modeli için sızıntı görselleri paylaşmıştık. Şimdi ise artık tasarımın kesinleştiğini ve birazdan paylaşacağımız görsellerdeki gibi piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. Sızıntı resimlere baktığımızda Galaxy S6 Edge modelinin hali hazırda piyasada olan Galaxy Note Edge modeline benzediğini söyleyebiliriz. Sadece ekranı biraz daha küçük ve daha bi elle tutulur hale gelmişe benziyor.

Samsung galaxy s6-s6 edge

Pek çok çıkış tarihi ve ön sipariş tarihi duyduk fakat son olarak her iki telefonun da 1 Mart pazar günü tanıtılacağını söyleyelim. Samsung Galaxy S6’nın özelliklerine tekrar göz atacak olursak;

Samsung galaxy s6-s6 edge

Apple’ın touch ID teknolojisini barındıran parmak izi okuyucusunu biliyoruz. Samsung ise Galaxy S6 modelinde S5’de var olan parmak izi okuyucusunun daha da gelişmiş halini sunacak. Bu seyede Apple Pay ödeme sisteminin android versiyonu olacağını söyleyebiliriz.

2560×1440 çözünürlükte 5.1 inç Super HD ekran kalitesiyle çok net görüntüler sunmayı hedefleyen Samsung, 20 MP kamera ile de benzersiz görüntüler elde etmenizi sağlayacak.

Gelelim Sızıntı görsellere.

 

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.