Samsung Galaxy S7 sıra dışı tasarımıyla şaşırttı

Büyük bir düşüş içinde olan Samsung yeni hamleler yaparak tekrar yükselişe geçmek istersen Samsung Galaxy S7 sıra dışı tasarımıyla şaşırttı.

Güney Koreli teknoloji firması şirket bünyesinde çalışan tasarımcılarına mükemmelliği hissettirecek yeni bir telefon çıkarmaları için emir vermişti.

Galaxy S7 serisinde sıra dışı ancak başarılı bir modelle piyasalara giriş yapıp tekrar satış oranlarını artırmak isteyen firma yeni, eski tüm çalışanlarını bu model üzerinde çalışmalarını söyledi ve ilk konsept tasarımlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken ilk konsept tasarım gelirken kullanıcıların fikirleri de alınmak istendi tepkilere göre tasarım üzerinde geliştirmeler yapılarak kullanıma sunulacak veya diğer tasarımlara şans verilecek.

Bugün paylaşılan resimlerde Galaxy S7’nin nasıl görüneceğine dair bir tasarım paylaşılırken birçok kişi yeni konsepti desteklemedi küçük bir kısım tasarımı beğenirken diğer modellerin çok gerisinde kaldığı yorumları gelmeye devam ediyor.

galaxy-s7-edge konsept 2

Tüm firmalar geleceğin teknoloji ve tasarımı üzerinde çalışırken çift ve kavisli ekrana sahip modellere karşı beklenen ilginin sergilenmemesiyle yeni bir arayış içine girdiklerini biliyoruz. Bu akıma katılan Galaxy S7 ilk örnek tasarımına gelen ilk yorumlar ne kadar olumlu olsa da genel kitle kullanışsız yorumunu yaptı. Peki bu modelde piyasalarda yer alsa satın almak ister misiniz ?

galaxy-s7-edge-konsept 4
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0