Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy SmartTag Plus Tanıtıldı - Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy SmartTag Plus Tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy SmartTag Plus, UWB desteği ve AR görsel yönlendirme özelliği ile 16 Nisan'da satışa çıkıyor. Satış fiyatı olarak 40$ belirlenmiş.

-

iPhone 13 Pro vs iPhone 14 Pro Karşılaştırma

Apple'ın yeni iPhone 14 serisi telefonları ufak değişiklikler dışında iPhone 13 serisine çok da büyük...

Şubat ayında Samsung, Galaxy S21 serisinin yanı sıra Galaxy SmartTag takip cihazlarını da duyurdu. Daha uygun fiyatlı yalnızca Bluetooth özellikli Galaxy SmartTag‘i daha önce inceledik ve şimdi Samsung sonunda Ultrawide Band (UWB) desteği getiren GalaxyTag Plus (+) ‘ı piyasaya sürüyor.

SmartTag +, normal Galaxy Tag ile aynı temel tasarıma sahiptir ancak yalnızca iki renk seçeneğiyle sunulur – siyah ve gri. Eklenen UWB yongası, kullanıcıların eşyalarını Bluetooth’a kıyasla daha doğru bir şekilde takip etmelerini sağlar. SmartTag +, sizi gerçek zamanlı olarak bulunduğu konuma yönlendiren AR izleme için hem UWB hem de Bluetooth’tan yararlanabilir. Menzil hala 120 metredir ve yine de IP53 su ve toza dayanıklılık özelliklerine sahiptir.

Samsung Galaxy SmartTag Plus
Samsung Galaxy SmartTag + Renk Seçenekleri

UWB teknolojisine sahip bir Samsung Galaxy telefona ihtiyacınız olacağından, şu anda size dört seçenek sunuyoruz. Bu modeller Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold2, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra telefonlardan oluşyuor.

Galaxy SmartTag ve SmartTag + temel özellikleri
Galaxy SmartTag ve SmartTag + temel özellikleri

İzleyiciyi eşleştirmek ve kontrol etmek için Samsung’un SmartThings uygulamasını da kullanmanız gerekir. Daha fazla güç tüketen UWB teknolojisi nedeniyle GalaxyTag +, standart GalaxyTag’deki 300 güne kıyasla 5 ay gibi daha kısa bir pil ömrüne sahiptir. Neyse ki Tag +, kolay değiştirebilmeniz için standart bir CR2032 pil kullanıyor.

Samsung GalaxyTag + 40 $ ‘a perakende fiyatıyla 16 Nisan‘dan itibaren satışa sunulacak. Türkiye’de henüz satışa sunulmayacak. Geldiğinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

-- Reklam --

Epic Games, 280 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Günümüzün en sevilen oyun platformlarından Epic Games, her hafta ücretsiz oyunları dağıtmaya devam ediyor. Epic Games, bu hafta 280...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz