Samsung Galaxy Tab Q tanıtıldı

Samsung denince ilk akla gelen bir cihazın aynı versiyonunun farklı ada sahip olarak piyasaya sürülmesi geliyor, sürekli olarak aynı cihazın adını değiştirerek piyasaya süren Samsung bugün 7 inç ekran büyüklüğüne sahip yeni akıllı telefonu Galaxy Tab Q kod adına sahip cihazını tanıttı.

7 inç büyüklüğünde ekran.

Kullanıcıların sürekli olarak dur durak bilmeden yeni cihaz üretmesiyle eleştirilerine maruz kalan Samsung bugün tanıttığı yeni cihazıyla adeta akıllı cep telefonu değil tablet tanıtmış durumda diyebiliriz.

Her ne kadar günümüzde phablet modelleri bazı kullanıcılar tarafından tercih edilse de 7 inç ekran büyüklüğüne sahip bu modelin ne kadar satış oranlarına ulaşacağı merak konusu.

Kullanıcılardan gelebilecek kötü yorumları düşünen Samsung cihazın phablet değil tablet modeli kategorisinde sergileneceğini açıkladı, bir nevi hatlı tablet olarak geçen bu modelin özellikleri şöyle.

7-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 16GB dahili hafıza, 8MP arka kamera, 2MP ön kamera, microSD kart desteği Bluetooth 4.0 desteği, USB 2.0 desteği, çoklu uygulama çalıştırma özelliği, deri görünümlü arka kapak, 3.200mAh gücünde pil.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0