Samsung Galaxy TabQ 7″ Ekranı ile geliyor

Samsung Galaxy TabQ Çin’e özel olarak geliyor

Son günlerde amiral gemisi cihazları ile sıkça söz ettiğimiz Samsung’dan yeni bir hamle daha geldi. Samsung bu sefer de resmi olarak Galaxy TabQ‘nun Çin için yayınlanacak olan versiyonunu duyurdu. Üretilecek olan yeni Galaxy TabQ China Mobile ve China Unicom gibi operatörler ile uyumlu olarak üretilecek.

Yeni cihazın 7-inç TTF ekranı olacak ve 720 x 1280 piksel görüntü çözünürlüğü olacak. Cihazın şuanda içerisinde hangi işlemcinin kullanılacağı ise tam olarak bilinmiyor fakat 1.2GHz çift çekirdekli bir işlemci olması ve yeteri miktarda RAM belleğine sahip olamsı bekleniyor.

Yeni getirilecek olan modelin boyutlarında da muhakkak değişiklikler meydana gelecektir fakat henüz tam olarak hangi değişikliklerin geldiğini söyleyebilmek mümkün değil. Cihazın normal boyutları ise 191.8 x 99.7 x 8.9mm şeklindeydi.  8 MP arka kamerası ve 2 MP ön kamerası ile öne çıkan cihaz ayrıca MicroSD girişine de sahip olacak.  Tabii, şuanda Çin fiyatının ne olacağı konusunda da yapılmış herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.

samsung-galaxy-tab samsung-galaxy-tab1 samsung-galaxy-tab2 samsung-galaxy-tab3 samsung-galaxy-tab4

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0