Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Gear Live Duyuruldu

Samsung Gear Live Duyuruldu

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Biraz önce gerçekleşen Google I/O konferansında Samsung Gear Live duyuruldu.

Moto 360, Android Wear, Samsung Gear Live akıllı saatlerin duyurulduğu konferans sırasında Samsung ürünleri üzerinde denemeler devam ediyor, detayları sizler için Google I/O Canlı İzle konumuz üzerinden paylaşıyoruz ancak sizlerin daha kolay ve daha çabuk bilgi alabilmesi için önemli bilgileri sizlerle beraber yeni haber konularımız üzerinden paylaşım yapıyoruz.

Samsung Gear Live akıllı saate baktığımız zaman diğer 2 saat gibi bizleri neredeyse birebir aynı özellikler karşılıyor, saatin genel özelliklerinin tıpkı Gear 2 deki gibi olacağı söylenenler arasında bulunuyor, ancak saat hakkında herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.

Son olarak sizlere aktaracağımız bilgiler arasında saatin an itibariyle yabancı ülkeler için Google Play üzerinden ön siparişe açıldığının bilgisi gelmekte.

Sizce Samsung Gear Live büyük satış oranlarına ulaşabilir mi? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Konularımızı etkinlik bittikten sonra detaylı olarak güncelleyeceğiz, sizlere bilgiyi daha çabuk ulaştırmak adına hızlı davranıyoruz, konularımızı 1 saat içerisinde tekrar okursanız güncellenmiş halini görebileceksiniz, şimdilik Google I/O canlı izle konumuzu takip etmeniz en güncel bilgiyi cepkolik.com üzerinden alabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Anlayışınız için teşekkürler.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz