Samsung Note Edge Bekleneni Vermedi

Gelişen teknoloji dünyasında firmalar da son zamanlarda hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Bu konuda Twitter’ın aktif kullanıcı sayısını kaybetmesinin yanı sıra Samsung da geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir açıklama ile hayal kırıklığına uğradığını açıkladı. Bu konuda alanında uzman yapısı ile karşımıza çıkan ve teknoloji dünyasına öncülük eden firmanın hayal kırıklığına uğramasının nedeni, Samsung Note Edge. Söz konusu kavisli bir ekrana sahip olan cihaz, beklenen satış oranını yakalayamamakla beraber aynı zamanda da beklenenden kat ve kat daha az sayıda sattı.

Kullanıcılar Note 4’e Yöneldi

Bununla beraber Samsung Note 4 cihaz, satış rekorları kırdı. Cihazın satılmamasının nedenini firma kullanıcıların, Samsung Galaxy Note 4’ü tercih etmesine bağlamaktadır. Bununla birlikte düşünecek olursak firma bu beklene satışı yakalayamaması durumunu nasıl düzelteceği şimdilik bir merak konus. Bununla beraber aynı zamanda da Edge cephesinde kaybedilen savaşı firma Note 4 cephesinde kazanarak telafi etmiştir.

Firmayı rahatlattı

Satış rekoru kırdı


Bu konuda şimdilik ayrıntılı bir bilgi vermeyen firma, yeni amiral gemisinin satışlarını merakla beklemekte ve olacaklara göre bir rota belirleyip, bu durumun altından kalkmayı hedeflemekte. Bu konuda teknoloji dünyasında en büyük firmalardan birisi olma ve alanında uzmanlaşmış yapısı ile kullanıcılara hizmet etme konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan Samsung teknoloji firması, Samsung Galaxy Note Edge cihazını geliştirecek mi geliştirmeyecek mi belirsiz olmakla beraber merak konusu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0