Samsung Z1 Geliyor

Her geçen gün yeni bir akıllı telefon hakkındaki bilgiler, tutkunlarını sürekli yeni bir bekleyiş içerisine iterek, bu konuda daha fazla güncel kalmalarını ve bu ürünlere sürekli olarak en güncel telefonlara sahip olmak isteyecek ve buna bağlı olarak da bu kategoride yayınlanan haberleri dikkatle takip edeceksiniz.

Samsung Z1, Kullanıcılarla Buluşacak

Akıllı telefon firmalarından birisi olan Samsung Tizen işletim sistemi içeren yeni bir telefon piyasaya çıkarmayı hedefliyor. Z1 modeliyle ilk olarak Hindistan’da görücüye çıkacak olan bu telefon, Samsung’un şu ana kadar çıkardığı akıllı telefonlar arasında en ucuz olmasıyla ilgi çekiyor. Geçen hafta ilk olarak adı duyurulan Samsung Z1, bu hafta da görselleri yayınlayarak akıllı telefon meraklılarının daha fazla ilgisini çekmeyi hedeflemiştir.

Samsung Z1 Tizen adlı telefon Android 4.4.4 KitKat’a sahip gibi görünüyor. Telefon768 MB RAM ve 4 GB dahili hafızaya sahip olacak. Ekran boyutu da 4 inç olacak olan bu telefonun piyasaya çıkış fiyatı 90 dolar olarak ifade ediliyor. Bu akıllı telefon 18 Ocak itibariyle Hindistan2da satışa sunulacak, daha sonraki süreçte Çin’den başlayarak dünyaya yayılacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0