Samsung’dan Yaşlılar İçin Cep Telefonu

Yaşadığımız şu yüzyıl teknolojisi ile her gün birbirinden daha iyi özelliklere sahip telefonlar çıkıyor. Her genç arkadaşımız için bu telefonları kullanmak ne kadar kolay olsada günümüz yaşlıları için bu tip telefonları kullanmak bir hayli zor. Kimisi yazılanları okuyamıyor, kimisi telefonu açıp kapatamıyor, kimisi dokunmatikten şikayetçi…. Yaşlılarımız için bu güzel teknoloji yüzyılında yapılan telefonlar aslında bir baş belası.

Samsung yaşlı insanları düşünerek onların telefonlarda en çok neleri görmek istediklerini sıkı bir ekip ile araştırdı ve şimdi sizlere Samsung Master telefonunu sunuyor. Öncelik olarak yaşlı nüfus için yapılan bu telefonu tabiki genç yaştan arkadaşlarımızda kullanabilir ancak görüntüsü ve hassasiyet anlayışı tam yaşlı grubuna hitap ediyor.

Klavyeli ve kapaklı telefonumuzun yazıları büyük gösterme özelliği olduğu gibi ilk olarak piyasaya ”kırmızı, siyah ve gri” olmak üzere 3 ana renkte piyasaya çıkmış durumda

3 inç ekran büyüklüğüne sahip telefonumuzda, FM Radyo, adım ölçer, hesap makinesi, sms… gibi klasik tüm telefonlarda bulunan özelliklerin hepsi bulunmaktadır.

Telefon ilk olarak Güney Kore’de ”saygı değer yaşlılarımıza…” şeklinde piyasaya çıktı ve şuanda sadece Güney Kore raflarında bulunuyor ileri ki zamanlarda ülkemize ve diğer Avrupa ülkelerine telefonun gelip gelmemesi belli değil ancak olur da yolunu Güney Kore’ye düşerse bu telefonu almak için 500 TL‘yi gözden çıkartmış olmanız gerekiyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0