Selfie çekim hayatlarına sebep oldu

Günümüzde en çok tartışılan konulardan bir tanesi olmaya başlayan Selfie çekim sonunda bir insanın hayatını kaybetmesine yol açtı, son günlerde oldukça artan ve her saniye milyonlarca Selfie fotoğrafın çekildiğini belirten uzmanlar son günlerde Selfie çekimlerinin oldukça popüler olduğunu ve araba kullanırken dahi çekilmeye başlandığını açıkladı.

Uzmanlara göre araba kullanırken Selfie çekilmesi oldukça tehlikeli bir olay olarak gösteriliyor, genellikle 22 ve 26 yaş arası genç kullanıcılar tarafından tercih edilen Selfie araba kullanırken çekildiğinde hem genç bir insanın hayatına hem de aracı süren ve Selfie çekim yapan kullanıcının hayatına maal olabilir.

Çocukların psikolojisi bozuldu.

Bugün itibariyle Portekiz’de bir uçurum kenarısında Selfie çekim yapmak isteyen aile Roca Burnu adı verilen Portekiz’De bir uçurumun önünde ailecek Selfie fotoğraf çekilmek istedi, ancak anne ve baba uçurumdan aşağıya düşerek hayatlarını bir Selfie çekim yapmak için son verdi diyebiliriz.

Anne ve babanın öldüğü olayda 5 ve 6 yaşında iki küçük çocuğun hayatta olduğu belirtildi, çocukların psikolojisinin daha kötüye gitmemesi için terapi görmeye başladıkları öğrenildi.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0