Sevgililer Günü’nde Google Etkisi

Sevgililer Günü gittikçe yaklaştığı için, bu anlamda düşünmeye başlayarak ve farklı fikirler arayarak gayret göstermeye başladığımız zamanlara tanıklık etmekteyiz. Orijinal hediyelerle sevgilimizi mutlu etmek amacıyla girişimlerde bulunma amacımızın en zor süreci olarak değerlendirebileceğimiz fikir bulma esnasında fazlasıyla vakit kaybedebiliyoruz. Bunun için farklı yollar arayarak, gerekli sonuçlara ulaşma anlamında yol kat etmek amacını taşıyoruz.

Sevgililer Günü’nde Google’dan Faydalanılıyor

Sevgililer Günü'nde Google Etkisi

Sevgililer Günü’nde Google farkı


Sevgililer Günü’ne dair çalışmalarımızda teknolojinin nimetlerinden de faydalanarak, arama motoru devi Google’a danışarak, nasıl farklı bir hediye hazırlayabileceğimiz konusunda yenilik çalışmalarında bulunuyoruz. Partnerimize verdiğimiz değeri göstermek için ortaya attığımız bu gelişmeler dahilinde olabildiğince farklı bir yol arayarak, söz konusu anlamda Google’ın artı bir seçenek sunma işlemini değerlendirmeye alabiliyoruz.

Yapılan istatistiklere göre Sevgililer Günü yaklaştığı anda, bu tür arama şekillerinde artış gözlemlenebiliyor. Her çift, bu konuda Google’dan faydalanarak, harekete geçme aşamasında ilk adımı atmaya çalışıyor. Böylelikle yapılan çalışmaların sonucuna ulaşmak için bu yolu tercih ettiğini istatistiksel verilere dayanarak söylememiz mümkün.

Daha çok mobil cihazlarda ve tabletlerde bu biçimde arama yapılarak, sevgiliye özel mesajlar da aranarak, onlara gösterdiğimiz değerin ortaya çıkarılması konusunda fazlaca emek sarf ettiğimizi verilere dökebiliyoruz. Genelde de “ Günaydın” ve “ İyi Geceler” mesajlarını tercih ederek, bu konular hakkında yazılmış güzel sözleri arama motorlarından arayarak, sevgilimize verdiğimiz değeri de göstermeyi amaç haline getiriyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0