Sharp Yeni Akıllı Telefonları İle Geliyor

1912 yılından beri telefon piyasasında varlığını koruyan ve bu anlamda son teknoloji akıllı telefonlar konusunda geçiş süreci yaşayan Sharp, yeni akıllı telefonlarla piyasadaki pastadan pay almaya hazırlanıyor.

Piyasadaki benzerlerine göre yüksek fiyatlarla satışa çıkacak olan Sharp’ın modelleri de oldukça farklı. Aquos mini SHV31 ismi verilen yeni modellerde Windows Lumia benzerliği ilk başta dikkat çekse de özellikleri ile Aquos mini SHV31 Windows’tan ayrılıyor. Snapdragon 801 yonga seti ile kullanıcılara ulaşan Aquos mini SHV31, Adreno 330 grafik işlemcisi ile yüksek performans sunmayı amaçlıyor. 13 megapiksel arka kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekimi için imkan sağlayan Aquos mini SHV31’nin ekran boyutu ise 4.5 inç

Sharp tarafından yapılan açıklamalara göre dolu bir batarya ile üç güne kadar tekrar şarj etmeye gerek kalmadan kullanım imkanı sağlıyor. Telefonlarda en çok karşılaşılan sıvı tehdidine karşı da güvenliği alınmış olan Aquos mini SHV31, suya karşı oldukça dayanıklı. Aquos mini SHV31 modelinin satış konusunda ise henüz bir açıklama yapılmış değil.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0