Shazam Android Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yayınlandıktan kısa bir süre sonra milyonların tercihi haline gelen Shazam, artık Android’te de yerini alıyor. Ücretsiz olarak sunulan müzik bulma uygulaması Shazam Android, sizlere harika fırsatlar tanıyor.

Sokakta bir mağazanın önünden geçerken, mağazada çalan şarkının hoşunuza gittiğini düşünüyorsunuz ve o şarkıyı tekrar tekrar dinlemek istiyorsunuz. Fakat, şarkının ismini nasıl bulacağınızı bilmiyorsunuz. Yapmanız gereken, Shazam Android Uygulamasını açmak ve uygulamaya o şarkıyı dinletmek.

Gelişmiş algoritması ile, dinlediği şarkının ismini size sunan Shazam, bu sayede aklınızda kalan fakat bulamadığınız şarkıları kolaylıkla bulmanızı sağlayacak.

Shazam 1

Shazam Android Uygulaması’na girdiğimiz zaman karşımıza “Touch the Shazam” yazısı çıkacak. Bu yazı, şarkımızı dinletmemiz için basmamız gereken buton. “Touch the Shazam” butonuna bastıktan sonra şarkımızı belli bir süre boyunca uygulamaya dinletiyoruz. Ardından 2-6 saniye arasında bir bekleme süresi geçiyor ve Shazam en sonunda aradığınız şarkıyı buluyor, önünüze seriyor.

Uygulamanın ufak özelliklerinden bir tanesi de Facebook ile senkronize olabilmesidir. Uygulamaya “Facebook ile bağlan” şeklinde giriş yaptığınız zaman, arkadaşlarınızın dinlediği şarkılara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde, onlar da sizin dinlediğiniz şarkılara ulaşabilir.

Shazam, Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak yayınlanıyor. Hemen indir ve kullanmaya başla!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0