Sim Kartsız iPhone

Akıllı telefonlar, son birkaç yıldır hayatımızda önemli bir noktada yer edinmiştir. Bu sayede her konuda yardımcı olarak, hayatımızı kolaylaştırmak için gereken etkili adımlardan bir tanesidir. Bu teknolojik unsurların sürekli olarak gündemimizde kalmasını sağlayan en büyük faktör ise, her geçen gün yeni bir özellik ve uygulamayla karşımıza çıkmasıdır. Bu sayede kullanıcılar her zaman son çıkan telefonlara rağbet ederler.

Yeni iPhone’ların Farklı Özelliği

Teknoloji firmaları, her konuda ciddi bir rekabet içerisindedirler. Akıllı telefon gibi ciddi bir teknolojik pazarda en fazla ilgi çeken teknolojik unsurlardandır. Böylelikle bu unsurun sürekli gelişim sağlaması, firmalar kadar kullanıcılara da bağlıdır.

Genelde Samsung ve Apple’ın arasında yaşanan ciddi rekabette, Apple, sim kartsız da kullanılabilen iPhone ile bir adım önde gibi görünüyor. Telefon operatörlerinden bağımsız bir şekilde iletişim kurmamızı sağlayacak olan bu unsur, direkt şebekeye bağlanarak, iletişimin bu şekilde sağlanmasında etkili oluyor.

Şimdilik sadece Amerika’da kullanıcılarıyla buluşan iPhone, 449 dolarlık fiyatıyla da gayet uygun bir telefon olma yolunda ilerlemesini sürdürüyor. Kullanışlılığının ve tasarımın yanında böyle bir özellik eklenen bu akıllı telefon, kullanıcıların yoğun ilgisine maruz kalacağa benziyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0