Ana SayfaTeknoloji HaberleriSıradaki Nexus Telefonu Hangi Firma Üretecek?

Sıradaki Nexus Telefonu Hangi Firma Üretecek?

-

Yeni Nexus cihazında Google ile işbirliği yapacak üreticilerden biri kesinleşti. Diğer ortağın kim olacağıysa merak ediliyor. Detaylar haberimizde.

Google’ın Nexus akıllı telefonlarının bu yılki iş ortaklarından biri tamamen kesinleşti. Geçen yıl Nexus 6P modelinde ortaklık gerçekleştiren Huawei ve Google, yeni Nexus cihazı içinde birlikteliklerini sürdürecek.

Huawei P9 serisi akıllı telefonların Güney Afrika lansmanında açıklama yapan ülkenin Huawei Tüketici İş Grubu Başkanı Charlene Munilall, bu yıl yeni bir Nexus akıllı telefon üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Sıradaki Nexus Telefonu Hangi Firma Üretecek?

Huawei Nexus 7P Hazırlanıyor!

Huawei’in yeni Nexus akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair ilk kanıtlarsa nisan ayında gündeme düşürülmüştü. O dönem yayınlanan bir belge telefonun Nexus 7P olarak adlandırılacağını ortaya koymuştu.

Nexus 6P modeliyle başarılı bir sonuç veren Huawei, Google ile sıkı ilişkilerini devam ettirecek. Bir diğer Nexus modeli üreticisinin de HTC olacağı tahmin ediliyor.

Nexus 7P’nin dünya pazarına yaygın şekilde satışa çıkıp çıkmayacağı belirsizliğini koruyor Teknik özellikler noktasında ise Snapdragon 820, Quad HD ekran, 4GB RAM, Android 7.0 ve parmak izi sensörünün yeni modelde bulunacağı kesin olarak söyleyebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here