Ana SayfaTeknoloji HaberleriSiri WhatsApp'a Geliyor

Siri WhatsApp’a Geliyor

-

Kısa süre içerisinde Siri için önemli bir güncelleme gelecek. Gelen güncelleme ile birlikte artık WhatsApp ile tam uyumlu çalışacak.

Apple cihazlarda oldukça akıllı bir asistan olarak çalışan Siri için bir yeni güncelleme gelecek. Gelen güncelleme ile WhatsApp desteği cihazlarınızla tam uyumlu bir şekilde çalışacak. Kullanıcıların Siri üzerinden oldukça fazla işlem yapmasının üzerine birde WhatsApp desteği geliyor. Apple’ın açıklamasına göre Siri’nin geliştirilmesi adına çalışmalara devam ediliyor. Son açıklamada ise yer alan konu Siri için kapsamlı bir güncelleme geleceği belirtildi.

Siri’nin geliştirilmesi ile beraber WhatsApp ile tam uyumlu çalışacağıda belirtiliyor. Bundan sonraki güncelleme ile beraber kullanıcılar WhatsApp kontrolünü artık asistan Siri ile beraber yapacak. Apple üzerinden çalışan Siri 3. parti programları desteklemezken WhatsApp’a güncelleme ile gelmesi çok önemli bir güncelleme olarak tarihe geçecek diyebiliriz. Ne kadar kısıtlı bir kullanım ile kullanılsa bile oldukça güzel bir iş çıkarıyor.

Güncelleme Neler İçerecek?

Gelecek olan bu güncelleme ile WhatsApp önemli bir yere sahip olacağı görülüyor. Beraberinde gelecek olan güncelleme ile birlikte kullanıcılar yeni bilgiler ve deneyimler yaşayacak.

Tahminlerimize göre ise sesiniz ile mesaj yazıp gönderebileceksiniz. Ayrıca sesli arama görüşme yapabileceksiniz. Bunun yanında gelecek olan mesajları Siri ile okuyacaksınız. Sesli komutlari le mesajları cevaplayabileceksiniz. Bu güncelleme Siri için çok kapsamlı bir güncelleme olacak. Güncellemenin kısa sürede geleceği düşünülüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here