Ana SayfaİpucuSkype konuşma geçmişi nasıl silinir?

Skype konuşma geçmişi nasıl silinir?

-

Günümüzde messenger yerine terfi edilen Skype uygulaması kullanıcılar tarafından oldukça sık kullanılıyor, ancak messenger’a alışmış olan kullanıcılar Skype uygulamasına mecburen geçmek zorunda kaldıklarından dolayı Skype uygulamasında neyin nasıl yapılacağını araştırıyorlar, bizlerde cepkolik.com ekibi olarak sizlere bugün Skype üzerinde konuşma geçmişinin nasıl silineceğini aktaracağız.

İlk olarak burada anlatacağımız işlem Windows 8.1 içindir, diğer Windows sürümlerinde Skype üzerinden konuşmaları silmek için farklı işlemler uygulamak gerekir.

İlk olarak Skype uygulamasını açın, mouse’nizi sağ alt köşeye getirin ve yukarı kaldırın, yan taraftan açılacak olan Windows 8.1 menüsünde ”Ayarlar” yazısını göreceksiniz, bu yazıya tıklayın, ondan sonra ise seçenekler yazısına tıklayın.

Seçenekler yazısına tıkladıktan sonra ise açılan sayfada geçmişi sil butonunu göreceksiniz, geçmişi sil butonuna bastığınızda sizlere eminmisiniz? Sorusunu soracaktır, bu soruya evet dedikten sonra tüm Skype konuşmalarınız silinecektir.

 

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.