Ana SayfaAndroid HaberleriSmartWatch 2 güncellendi

SmartWatch 2 güncellendi

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Sony tarafından üretilmiş olan ve Sony cihazlar ile tam uyumlu çalışan Sony SmartWatch 2 akıllı saat bugün yeni güncelleme aldı, günümüzde akıllı saatlerin dahi güncelleme aldığını düşündüğümüzde akıllı saatlerin sürekli olarak günlük yaşantımızda olduğunun farkına varıyoruz.

Bu yeni gelen 1.0.B.5.28/1.0.A.4.11  sürüm numarasına sahip güncelleme ile beraber kullanıcılar akıllı saatlerinde bulunan duvar kağıtlarını kendileri seçebilecekler.

Menü ve dokunma hassasiyetinde yapılan genel iyileştirmeler bu güncellemeyle beraber kullanıcıların karşısına çıkıyor, güncellemeyi yükleyebilmek için yapmanız gereken buradaki Sony SmartWatch 2 programını indirin ve güncellemeleri denetle tuşuna basın, güncelleme akıllı saatinize otomatik olarak yüklenecektir.

Güncelleme ülkelere göre değişiklik gösterebilir, bunun yanı sıra güncelleme şuan Türkiye için aktif durumda.

 

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz