Ana SayfaTeknoloji HaberleriSnapchat mobil veriyi korumak istiyor

Snapchat mobil veriyi korumak istiyor

-

Dünyaca popüler fotoğraf paylaşım ağlarından olan Snapchat, iOS ve Android işletim sistemine sahip kullanıcılarına uygulamaları için Mobil Veri tasarruf odaklı güncellemesini yayınladı. İşte Snapchat güncellemesinin detayları.

Android ve iOS tarafının popüler sosyal ağlarından birisi olan Snapchat, gizliliğe odaklı fotoğraf paylaşımına imkan tanıyan sistemi ile kullanıcıların dikkati çekmeyi başarmış ve kısa zamanda popüler uygulamalar arasında yer almıştı. Gelişim sürecine hala devam eden Snapchat, kullanıcı geri dönüşleriyle paralel olarak yenilikler ve düzeltmeler de yayınlamayı sürdürüyor.

Son gelen iOS ve Android Snapchat uygulaması güncellemesi ile de, kullanıcılardan aldığı geri dönüşlerin sonucu olarak artık Travel Mode yani Seyahat Modu, aktif edilmiş olmuştu.

snapchat-mobil-veriyi-korumak-istiyor

Snapchat’in yeni Seyahat Modu!

Yeni güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan  Seyahat Modu, mobil veri kullanımı azaltmak adına hazırlanmış bir yeni servis… Zira Seyaha Modu aktif edildiği zaman, hikayeler, güncellemeler ve gönderilerin otomatik olarak yüklenmesinin önüne geçilmiş. Sadece kullanıcının Travel Mode yani Seyahat Modu açık iken üzerine tıkladığı güncellemelerin yüklenmesine imkan sağlayan bu yeni özellik ile Snapchat, kullanıcılarının özellikle yurtdışı kullanımlarında büyük mobil veri tasarrufu sağlayabileceklerini vurguluyor!

Snapchat’in yeni güncellemesi ile emoji kullanımı da mümkün hale geldi!

snapchat-mobil-veriyi-korumak-istiyor

Bilindiği üzere Snapchat kullanıcıları fotoğraflarını paylaşmadan önce üzerine yazı veya sembol eklemeleri yapabiliyordı. Yeni gelen Snapchat güllemesi ile emoji ve yeni sembollerin de bu kapsama dahil edildiği dikkat çeken yeniliklerden birisi olmuş.

Söz konusu emoji desteğini ve Travel Mode yani Seyahat Modunu, iOS ve Android Snapchat uygulamanızı güncelleyerek, deneme imkanı sizde bulabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here