Snapchat’e Bir Çelmede Apple’dan!

Apple kendi video düzenleme uygulaması üzerinde çalışıyor. Apple’ın sosyal medya odaklı düzenleme uygulamasının detayları haberimizde.

Fotoğraf ve video düzenleme uygulamaları son dönemlerde oldukça popüler, buna Prisma uygulamasının kısa sürede yükselmesini örnek gösterebiliriz. Alınan haberlere göre Apple da benzer bir uygulama geliştiriyor, firmanın hazırladığı uygulama hakkında detaylar gelmeye başladı bile.

Bloomberg tarafından yayınlanan bilgilere göre Apple da bir video düzenleme uygulaması üzerinde çalışmalar yapıyor. iPhone ve iPad modellerinde çalışacak olan uygulamayla kullanıcılar video çekebilecek ve çektikleri videoların üzerinde oynamalar yapabilecekler.

Snapchat'e Bir Çelmede Apple'dan! 2

Bir dakikadan daha kısa bir süreye sahip olacak videolar, düzenleme işlemi sonrasında Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşılabilecek. Halihazırda Apple’ın test ettiği uygulama projesinin başında bir video prodüksiyon şirketinin eski başkanı Joe Weil bulunuyor.

Apple tarafından geliştirilen video düzenleme uygulaması 2017’de App Store’da bağımsız bir uygulama olarak yerini alacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0