Softcard, Google Tarafından Satın Alındı

Teknoloji, günlük hayatımızın bir vazgeçilmezi haline geliyor. Bu nedenle hayatımızın merkezinde yer alarak, her anlamda fayda sağlama noktasında fayda sağlayarak, istenilen düzeyde yardımcı olmak kaydıyla istenilenleri elde etmemiz konusunda fayda sağlayan bir konumda yer alıyor. Bu yüzden olması gerektiği gibi sonuçlarla karşımıza çıkarak emek konusunda tasarruf etmemizi de sağlıyor.

Google Wallet Farklı Bir Boyut Kazanacak

Softcard uygulaması artık Google'ın

Softcard Google tarafından satın alındı


Teknoloji pazarında en fazla öne çıkanlar arasında bu aralar Android işletim sistemi yer alıyor. Bu tür işlemlerin gerçekleştiği işletim sistemlerinden olan Android’e yoğun bir ilginin baş göstermesi nedeniyle, bu bağlamda farklı farklı uygulamalar ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Android işletim sistemlerine bağlı olarak Apple ve Samsung mobil ödeme imkanı sağlayacak olan programlar ile sahneye çıkmışlardır. Bu bağlamda geri kalmak istemeyen Google’da söz konusu alana yatırım yaparak, bu noktada Softcard’ı satın alma işlemini gerçekleştirdi.

Online ödemem kolaylığını sağlamak amacıyla satın aldığı Softcard; Google Wallet programı ile birleşerek ödeme kolaylığı sağlanacak oan hizmet alanların mobil konularında da faaliyet sergileyeceği bir durum olarak hizmetlerini sürdürmeye devam edecek.

Apple Pay, LoopPay ve Google Wallet arasında da yarış kızışacak ve teknoloji anlamındaki bu rekabete farklı bir boyut gelmiş olacaktır. Bu tür rekabet ortamında kazanan yine hizmet alanlar olacak ve bu bağlamda olabildiğince uygun seçeneklerle yüz yüze gelebileceklerdir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0