Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony eriyen bilgisayarlarını geri çağırıyor

Sony eriyen bilgisayarlarını geri çağırıyor

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

Sony bugün yaptığı bir açıklama ile beraber SVF11N13CXS numaralı Sony Vaio Flip PC bilgisayarlarını geri çağırdığını açıkladı, alev gibi ısınan Sony Vaio Flip PC hakkında yapılan testler sonrası bilgisayarların erime riski olduğunu açıklayan Sony bu bilgisayara sahip kullanıcıların Asya kıtasında bu bilgisayara sahip kullanıcılar bilgisayarlarının erime riskine karşı Sony’e hemen başvurmalı.

Sony bilgisayarların tamamen ücretsiz olarak değişim veya 800 Amerikan Doları fiyat etiketine sahip ücretin iade edilebileceğini açıkladı.

Eğer sizlerde bu bilgisayara sahipseniz henüz Türkiye için bir açıklama yok ancak aşırı ısınmaya maruz kalırsa Sony destek tarafından yardım alabilirsiniz, zira bilgisayarınız aşırı derecede ısınma yapıyorsa erimeye kadar varabilir.

Sizce bu geri toplamanın öncesinde bilgisayarların donanımı nasıl zarar görmüştür? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

 

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.