Sony ile Spotify Ortaklığı Hayata Geçirildi

Teknoloji firmaları her geçen gün yeni bir ortaklık ya da gelişme haberiyle karşımıza çıkıyor. Son olarak Sony, yeni bir gelişmeye imza atarak, alanında farklılık yaratmaya amaçladığını belli ettiğini öne sürecek bir gelişmeyi duyurdu. Böylelikle teknolojisini daha farklı unsurlarla birleştirerek daha fazla kişiyle buluşma imkanını eline geçirmeyi hedef haline getirerek, söz konusu anlamda da önemli çalışmalara imza atacak gibi görünüyor.

Sony’den Müzik Alanında Gelişmeler

Sony ile Spotify çalışması

Spotify ile Sony ortak bir projeye imza atıyor

Son olarak müzik anlamında da gelişmeler sağlamayı projelendiren ve bu bağlamda çalışmalar yürüten Sony Network Entertainment International, Spotify ile ortak bir çalışma içerisinde bulunduklarını açıklayan bir beyanda bulundu.

2015 ilkbaharında PlayStation Music adı altında bir uygulamayı piyasaya sürecek olan Sony, bu alanda Spotify’den de faydalanarak, Spotify’nin 24 milyon kullanıcsına da ortak bir hizmet verme anlamında çalışmalarda bulunarakmp3 sektörüne de hızlı bir giriş yapacak.

PlayStation Music’ten önce Xperia telefon modellerinin yanı sıra Sony adı altında üretilerek piyasada yer edinmiş tabletlere yansıyacak olan bu gelişme 41 pazarda kullanıcılarla buluşarak, hizmet verme gayreti içerisinde çalışmalarına başlayarak, müzik alanına farklı bir soluk getirecek. Bu sayede kullanıcılarını daha farklı seçeneklerle tatmin edece noktaya erişebilecek.

30 milyonun üzerindeki çalma listesi ve 1,5 milyar mp3 seçeneğiyle kullanıcılarıyla buluşan Spotify, bu ortaklık sonucunda daha da fazla kişiye ulaşmanın fırsatlarını eline geçirmiş bulunuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0