Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony Mobile Türkiye’den Yanıt Geldi!

Sony Mobile Türkiye’den Yanıt Geldi!

Sony Mobile Türkiye muhtemelen Ekim ayında kepenk kapatıyor.

-

Geçtiğimiz günlerde gündeme düşen “Sony Mobile Türkiye kapanıyor” iddialarına firmadan cevap gecikmedi. Detaylar haberimizde.

Sosyla medya üzerinden teknoloji firmaları hakkında paylaştığı bilgiler ile tanıdığımız Evan Blass’ın attığı iddialara göre Sony Mobile, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu ülkelerdeki faaliyetlerini ekim ayında sonlandıracak. Bugüne kadar birçok bilgiyi önceden doğru olarak vermesiyle tanıdığımız Blass’ın aktardıkları ülkemizde büyük yankı uyandırdı. Ve bizimle birlikte birçok büyük site bu haberi gündeme taşıdı.

Sony Mobile Türkiye’den Yanıt Geldi!

Konuyla alakalı olarak Dijital Age dergisine açıklamada bulunan Sony Mobile Türkiye, her türlü seçeneği değerlendirdiklerini belirtti. Sony Mobile Ortadoğu-Afrika Bölgesi Kurumsal İletişim Bölümü’nün yaptığı açıklama:

Kârlı büyümemizi sürdürmek için aldığımız süregelmekte olan tedbirlerin bir parçası olarak, pazardaki durumu dikkatli şekilde takip ediyor ve Ortadoğu, Afrika ve Türkiye’deki operasyonlarımızın fizibilitesini gözden geçiriyoruz”

Yapılan açıklama böyle bir iddia olmadığını söylemiyor fakat söylenenler onaylanmıyor da, açıklamaya göre her türlü seçenek değerlendiriliyor. Firmadan kesin red cevabı alınamadığı için muhtemelen Ekim ayında Sony Mobile Türkiye faaliyetleri kesilecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here