Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony siteleri çöktü

Sony siteleri çöktü

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Anonymous hacker grubu tarafından tehdit edilen Sony hackerlar’dan kurtulamıyor, günümüzde her gün 24 saat içerisinde 75 bin internet sitesinin hacklendiğini belirten uzmanlar artık gelişen teknoloji ile beraber kullanıcıların oldukça rahat bilgiye ulaşabildiğini ancak sürekli bir iz bıraktığını açıklıyor, kullanıcılar girdikleri internet sitelerinde ip adresi gibi kendi kimliklerini adeta hackerların eline veriyor.

Ödenmemiş faturalar.

Bugün gelen haberlerde oldukça şaşırılacak bir duruma imza atıldı, bugün itibariyle kullanıcılar Sony sitelerine girmek istediklerinde sitenin yerinde olmadığını farkına vardılar, kullanıcılar Sony resmi sitelerine girdiklerinden emindi ancak sitelerin neden çöktüğünü bir türlü anlayamamıştı.

İnternet dünyasında oldukça büyük bir paya sahip olan Sony yaptığı yeni bir açıklama ile gelen bir elektrik borcunun spam kutusuna düştüğünden dolayı farkedilmediğini ve ödenmediğini açıkladı, bunun utanç verici bir durum olduğunu açıklayan Sony sitelerin DNS ayarlarının yapıldıktan 48 saat sonra açılacağını bildirdi.

İşte Sony başkanı tarafından yapılan resmi açıklama.

Firmamıza gelen elektronik fatura, bir sebepten ötürü spam kutusuna düşmüş, konu bu kadar basit. Her ne kadar utandırıcı bir durum olsa da olayın arkasında başka bir sorun aramaya gerek yok. DNS ayarlarının tam anlamıyla düzeltilmesi 48 saatlik bir süreye yayılacak. Meydana gelen bu durumdan ötürü hepinizden çok özür dilerim.

 

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz