Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony siteleri çöktü

Sony siteleri çöktü

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Anonymous hacker grubu tarafından tehdit edilen Sony hackerlar’dan kurtulamıyor, günümüzde her gün 24 saat içerisinde 75 bin internet sitesinin hacklendiğini belirten uzmanlar artık gelişen teknoloji ile beraber kullanıcıların oldukça rahat bilgiye ulaşabildiğini ancak sürekli bir iz bıraktığını açıklıyor, kullanıcılar girdikleri internet sitelerinde ip adresi gibi kendi kimliklerini adeta hackerların eline veriyor.

Ödenmemiş faturalar.

Bugün gelen haberlerde oldukça şaşırılacak bir duruma imza atıldı, bugün itibariyle kullanıcılar Sony sitelerine girmek istediklerinde sitenin yerinde olmadığını farkına vardılar, kullanıcılar Sony resmi sitelerine girdiklerinden emindi ancak sitelerin neden çöktüğünü bir türlü anlayamamıştı.

İnternet dünyasında oldukça büyük bir paya sahip olan Sony yaptığı yeni bir açıklama ile gelen bir elektrik borcunun spam kutusuna düştüğünden dolayı farkedilmediğini ve ödenmediğini açıkladı, bunun utanç verici bir durum olduğunu açıklayan Sony sitelerin DNS ayarlarının yapıldıktan 48 saat sonra açılacağını bildirdi.

İşte Sony başkanı tarafından yapılan resmi açıklama.

Firmamıza gelen elektronik fatura, bir sebepten ötürü spam kutusuna düşmüş, konu bu kadar basit. Her ne kadar utandırıcı bir durum olsa da olayın arkasında başka bir sorun aramaya gerek yok. DNS ayarlarının tam anlamıyla düzeltilmesi 48 saatlik bir süreye yayılacak. Meydana gelen bu durumdan ötürü hepinizden çok özür dilerim.

 

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.