Sony SmartEyeGlass Çok Beğenildi

Sony tarafından daha önce tanıtımı yapılan SmartEyeGlass, ilk kez bir fuarda görücüye çıktı. Fuarın en çok ilgi çeken ürünlerinden olan SmartEyeGlass, pek çok teknoloji seven tarafından beğenildi. Sony’nin daha önce tanıttığı ve Attach adındaki gözlüğün daha gelişmiş versiyonu olan SmartEyeGlass için özel bir video hazırlanarak fuar boyunca video üzerinden tanıtım yapıldı.

Özellikle iş alanında işleri daha kolay hale getirecek olan SmartEyeGlass’ın teknik özellikleri de oldukça ilginç. Sadece 77 gram ağırlığında olan SmartEye Glass, bu sayede kolay bir kullanım sunuyor. 640 x 400 gibi bir ekrana sahip olduğu için kullanıcıları rahatsız etmeyen SmartEyeGlass, Cortek-A7 işlemciyi kullanıyor.

Bunun yanında kullanıcı sağlığı için adımsayar gibi ölçümleri de yapabilen SmartEye Glass bu sayede son dönemlerin trend özelliklerini de barındırıyor.  Dokunmatik paneli üzerinden kolay bir şekilde kontrol edilebilen SmartEye Glass için özelleştirmeler yapılması da mümkün. Bu sayede farklı iş alanlarında ya da kişisel kullanımlarda özelleştirebilir.

Nesneleri tanıma özelliği sayesinde kişinin gördükleri hakkında detaylı teknik bilgiler verebilen Smart EyeGlass, diğer kişilerin kalp ritim ölçümlerini dahi yapabiliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0