Ana SayfaAndroid HaberleriSony Xperia C3 için yeni kılıf duyurdu

Sony Xperia C3 için yeni kılıf duyurdu

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Sony selfie telefonu için yeni akıllı kapak duyurdu.

Sony tarafından çok kısa bir zaman önce üretilen ve selfie telefonu olarak nitelendirilen Sony Xperia C3 için bugün yeni kılıflar duyuruldu.

Sony tarafından yapılan duyuruda bu kılıfın masaüstü bir stand olarak da kullanılabileceğini bunun yanı sıra kapağın akıllı bir kapak olduğunu belirtti, kapak açıldığında telefonun kilidi açılıyor ve telefonun kapağı kapatıldığında ekran kapanıyor.

Her ne kadar bu tür akıllı kılıfların henüz daha yeni yeni üretildiği ortada olsa dahi bu tür kılıfların kullanıcıları yarı yolda bırakmaması ve kolaylık sağlaması açısından tercih edildiği bildiriliyor.

Kılıfın 68 gram olduğu açıklandı, ancak Sony tarafından fiyat bilgisi verilmedi, kapağın 60 Türk Lirası olacağı iddia ediliyor.

 

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz