Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony Xperia E5 Ortaya Çıktı!

Sony Xperia E5 Ortaya Çıktı!

-

Geçtiğimiz günlerde Xperia XA Ultra’nın duyurusunu gerçekleştiren Sony’den bir telefon daha gelecek. Japon üreticinin yeni telefonu Xperia E5 hakkında detaylar haberimizde.

Sony’nin bir süredir belgeelendirme kuruluşlarında karşımıza çıkan F3216 ve F3311 model numarasına sahip telefonlarından F316, geçtiğimiz gün Xperia XA Ultra adıyla çıkış yaparken, gözler bu kez Sony F331 modeline çevrildi.

Sony F331 modelinin de yolda olduğunu söyleyebiliriz. Telefon Rusya’da resmi kuruluşlar tarafından onaylandı. Söz konusu belgeye baktığımızda Sony F331’in Xperia E5 adını taşıyacağını görüyoruz.

Sony’nin Xperia Z ardından Xperia M ve Xperia C serilerini tamamen kaldırıp yoluna Xperia X serisiyle devam etmesi, Sony F331’in de Xperia X ailesinin altında yer alabileceği ihtimalini doğuruyor.

Sony Xperia E5 Ortaya Çıktı! 2

Şuan için Xperia E5 olarak adlandırılan telefon giriş seviyesinde rekabet doğuracak bir cihaz gibi gözüküyor. Xperia E5’te 5 inç boyutunda HD çözünürlüklü IPS LCD ekran yer alacak. NFC modülünün de bulunacağı Xperia E5’in kısa süre sonra satışa çıkması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here