Sony Xperia M2 Aqua: suya ve toza karşı süper dayanıklı cihaz

Sony Xperia M2 Aqua ile yepyeni bir deneyim

Sony akıllı telefon pazarında daha önce birçok markanın yapmadığı bir şeyi yaparak ilk girişini yapmış ve Xperia’da en çok su geçirmezlik ve toz geçirmezlik özelliği ile birlikte bilinmeye başlanmıştı. Şimdi bir yenisi daha ekleniyor ve kullanıcıların uzun süre akıllarından çıkmayacak Sony Xperia M2 Aqua geliyor. M2 Aqua diğer cihazlara göre çok daha fazla suya ve toza karşı dayanıklılığa sahip olacak.

Bunların yanı sıra Sony Xperia M2 Aqua özellikleri ile de kullanıcıların gözüne girmeye aday. Cihaz 4.8″ qHD ekranı ile birlikte ve Snapdragon 400 ile gelecek. İşlemci olarak ise Cortex-A7 1.2GHz kullanılacak olan Sony Xperia M2 Aqua Adreno 305 grafik işlemcisine sahip olacak. 1 GB RAM belleğine sahip olacak olan cihaz 2,300mAh batarya gücü ile bize uzun bir batarya ömrü garantisi sunuyor.

Sony Xperia M2 Aqua 8 MP kameraya sahip olacak ve Exmor RS sensörü ile birlikte gelecek. Bunun yanı sıra kamera HDR ve SteadyShot gibi özellikleri destekleyecek. Ayrıca cihazın bir de MicroSD girişi bulunacak. Cihazın fiyatı hakkında ise şuan net bir bilgi bulunmuyor.

m-aqua m-aqua m-aqua2

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0