Ana SayfaAndroid HaberleriSony Xperia T2 Ultra için Android 4.4.2 yayınlandı

Sony Xperia T2 Ultra için Android 4.4.2 yayınlandı

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Sony tarafından üretilmiş olan Sony Xperia T Ultra ve Sony Xperia T2 Ultra Dual için geçtiğimiz dakikalarda Android 4.4.2 güncellemesi yayınlandı, kullanıcıların merakla beklediği Android 4.4.2 güncellemesini kullanıcılarla buluşturan Sony bu güncellemeyle beraber kullanıcıları memnun edeceği benziyor.

Performans ön planda.

Kullanıcılar Android 4.4.2 güncellemesiyle beraber cihazlarında performans artışının yanı sıra şu özelliklere kavuşacaklar.

  • Daha kararlı ve daha performanslı arayüz
  • Yeni durum çubuğu
  • Hızlı ayarlar
  • Sosyal kamera
  • Yeni geçiş animasyonları
  • Sony SmartBand ile uyumlu
  • Arayüz üzerinde geliştirmeler

Gibi özelliklere kavuşan kullanıcılar, güncellemeyi şu andan itibaren yükleyebilirler, ancak güncelleme hakkında şuana kadar hangi ülkeler için yayınlandığı hakkında bir bilgi bulunmuyor, bakalım ilerleyen zamanlarda Sony tarafından yeni güncellemeler T2 Ultra modeline gelecek mi?

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz