Sony Xperia Z için Android 4.4.4 güncellemesi yayınlandı

Xperia ailesinin yüzü güncellemeler ile gülecek!

Mobil teknoloji dünyasında su geçirmez cihazları ile öne çıkan Sony bugün Sony Xperia Z cihazı için beklenen Android 4.4.4 KitKat güncellemesini kullanıcıları için dağıtmaya başladı. Güncellemenin ilk görüldüğü yerlerden birisi de Fransa oldu ve şuanda Fransa içerisindeki kullanıcılar için yeni güncelleme indirilebilir durumda. Fakat merak etmeyin, nitekim kısa süre içerisinde tüm dünyada ve Türkiye’de de 4.4.4 güncellemesi indirilmeye açılacaktır.

Sony Xperia Z Android 4.4.2 KitKat sürümünü Mayıs ayından itibaren kullanıyordu, Sony bu sefer 4.4.3 sürümünü atlamaya karar verdi ve direk son versiyon olan 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarına sunmaya başladı. Yeni gelecek güncelleme içerisinde birçok önemli hatanın düzeltilmesinin yanı sıra hızlılık oranında da artış olduğu iddia ediliyor.

Eğer Sony Xperia Z modeli kullanıcısıysanız belirli aralıklar ile cihazınızı kontrol edin, çünkü çok kısa bir süre sonra yeni güncellemeye dair bir ibare cihazınızda görünmeye başlayacaktır. Diğer yandan Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z gibi cihazlarda aynı şekilde güncellemeye sahip olacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0