Ana SayfaAndroid HaberleriSony, Xperia Z1 Compact İçin Android 4.4.4 Başladı

Sony, Xperia Z1 Compact İçin Android 4.4.4 Başladı

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Android işletim sistemi için gelecek olan en büyük güncellemelerden bir tanesi L sürüm bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bir etkinlik sırasında Google tarafından tanıtıldı, tanıtımdan sonra kısa bir süre içerisinde geliştiriciler için yayınlanacağı belirtilen güncelleme gelmeden üretici firmalar Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 4.4.4 işletim sistemine yavaş yavaş terfi etmeye başlamış durumda.

Bugün gelen bilgilerde ise Sony Blog tarafından açıklanan ve Xperia Z1 Compact için yeni güncelleme yayınlandığı, bu güncellemenin Android 4.4.4 olduğu açıklandı.

Rusya, Endonezya ve İtalya için başlatılan Android 4.4.4 güncellemesi şuan için sadece 3 ülke için sunuluyor, OTA veya Sony Companion bilgisayar yazılımı ile yüklenebilen güncellemenin kısa sürede bir çok ülke için yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme ile beraber şuan güncellemeyi yükleyen kullanıcılar bilgi vermediği için güncelleme neler getiriyor? hangi ek özelliklere yer veriyor? bilmiyoruz ancak kısa zaman içerisinde güncelleme dağıtıma tamamen açıldığında herşey ortaya çıkacaktır.

Bundan daha önemlisi ise güncellemenin SONY Blog adlı sayfadan verdiği bilgilere göre 14.4.A.0.108 yapı numarasına sahip güncellemenin Sony Xperia Z1 ve Sony Xperia Z Ultra kullanıcılarının’da yakın zamanda güncellemeyi alacağı açıklanmış durumda.

1403861770_wpid-wp-1403824587851

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.