Ana SayfaAndroid HaberleriSony, Xperia Z1 Compact İçin Android 4.4.4 Başladı

Sony, Xperia Z1 Compact İçin Android 4.4.4 Başladı

-

Samsung, Oled Ekranlı Monitörünü Türkiye’de Satışa Sundu!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından Samsung, OLED ekrana sahip monitörünü Türkiye'de satışa sundu.Teknolojinin gelişmesiyle beraber...

Android işletim sistemi için gelecek olan en büyük güncellemelerden bir tanesi L sürüm bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bir etkinlik sırasında Google tarafından tanıtıldı, tanıtımdan sonra kısa bir süre içerisinde geliştiriciler için yayınlanacağı belirtilen güncelleme gelmeden üretici firmalar Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 4.4.4 işletim sistemine yavaş yavaş terfi etmeye başlamış durumda.

Bugün gelen bilgilerde ise Sony Blog tarafından açıklanan ve Xperia Z1 Compact için yeni güncelleme yayınlandığı, bu güncellemenin Android 4.4.4 olduğu açıklandı.

Rusya, Endonezya ve İtalya için başlatılan Android 4.4.4 güncellemesi şuan için sadece 3 ülke için sunuluyor, OTA veya Sony Companion bilgisayar yazılımı ile yüklenebilen güncellemenin kısa sürede bir çok ülke için yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme ile beraber şuan güncellemeyi yükleyen kullanıcılar bilgi vermediği için güncelleme neler getiriyor? hangi ek özelliklere yer veriyor? bilmiyoruz ancak kısa zaman içerisinde güncelleme dağıtıma tamamen açıldığında herşey ortaya çıkacaktır.

Bundan daha önemlisi ise güncellemenin SONY Blog adlı sayfadan verdiği bilgilere göre 14.4.A.0.108 yapı numarasına sahip güncellemenin Sony Xperia Z1 ve Sony Xperia Z Ultra kullanıcılarının’da yakın zamanda güncellemeyi alacağı açıklanmış durumda.

1403861770_wpid-wp-1403824587851

-- Reklam --

Far Cry 7 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun dünyasının sevilen serilerinden olan Far Cry, 2021 yılında çıkan 6. oyundan sonra Far Cry 7 için çalışmalara başladı.Ubisoft...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz