Sony Xperia Z3 FCC onayında listelendi

Geçtiğimiz günlerde ünlü sızıntı kaynağı @evleaks tarafından sızdırılan sürekli olarak hakkında yeni iddialar ortaya atılan telefon için bugün bilgiler geldi.

Gelen bilgilere göre Sony Xperia Z3 FCC üzerinde görüntülendi, şimdiye kadar hiçbir cihaz bilgisinin FCC’de gözükmediğini ancak son günlerde sürekli FCC onayında yeni cihazların göründüğünü söyleyen kullanıcılar bu söylediklerini bugün tekrar doğrulamış oldular.

Yüksek donanımdan ziyade Sony Xperia Z2 ile neredeyse eşit bir donanım ile beraber geleceği iddia edilen ve bu yüzden dolayı kullanıcıları şimdiden heyecanlandıran akıllı telefon ilerleyen günlerde tanıtılacak, ancak gelen herhangi bir resmi bilgi bulunmadığından dolayı kullanıcılar cihazın ne zaman tanıtılacağı? Gerçekten donanım özelliklerinin Sony Xperia Z2 ile beraber eşit mi? Olacağını merak ediyorlar.

Bugün itibariyle gelen bilgilerde ise cihazın D6653 kod adına sahip versiyonun uluslararası versiyon olacağı ve bugün itibariyle FCC  üzerinde tespit edildiği bildirildi.

FCC

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0