Sony Xperia Z3 sızdırıldı

Sony tarafından üretilmesi beklenen ve en üst düzey akıllı telefon olacağı iddia edilen Sony Xperia Z3 hakkında bugün yeni bir sızıntı daha geldi, çok kısa bir süre önce internet üzerinden hakkında sızıntılar başlayan ancak herhangi bir görsel bulunmayan Z3 bugün tam anlamıyla netliğe kavuştu.

İnternet üzerinde cihaz hakkında bazı donanım özelliklerine yer verilmiş durumda ancak sızıntıları yapan kişiler tarafından cihazın hakkında herhangi bir donanım vs bilgisi belirtilmemiş, ancak cihaz üzerinde Snapdragon 805 işlemci modeli ile gelmesi bekleniyor, bazı sızıntılara göre ise cihazın Snapdragon 801AC işlemcisi ile beraber kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor.

Sony Xperia Z2 tasarımını hedef alarak üretilmiş olan akıllı telefon Sony Xperia Z2 modeline göre çok daha gelişmiş özellikler ile beraber kullanıcıların karşısına çıkacak.

Cihazın Android 4.4.4 işletim sistemi ile çalıştığı ve 20.7mp kamera çözünürlüğüne sahip olacağı bilinmiyor, son olarak resimde çıkan imei numarası sorgulaması yapıldığında herhangi bir cihaza ait olmadığı belirtiliyor

Sızdırılan fotoğraflar.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0