Sony’den Beklenmeyen Yeni Bir Telefon

Sony, akıllı telefon piyasasında her ne kadar istediğini yapamasa da bu alanda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Büyük umut bağladığı Xperia serisinden istediği satış rakamlarını alamayan Sony, bu konuda yeni bir Xperia modeli çıkarması beklenirken, bu konuda farklı bir modelin satışa çıkacağı öğrenildi. Yapılan test ile ortaya çıkan bu durum ile birlikte, Sony yeni bir alanda yeni modeli ile satış yapmaya çalışacak.

Orta segment olarak belirlenen bu model için yapılan Geekbench 3 testi ile birlikte kesinleşen yeni telefon modeli, standart özelliklere sahip. 720p destekleyen 5.2 inç büyüklüğündeki ekranı ile sınıfı geçebilecek olan Sony’nin yeni model telefonu, Snapdragon 615 işlemciyi kullanıyor. 2 GB Ram ile performans sunacak olan yeni cep telefon modelinde 8 GB dahili hafıza bulunuyor.

Kamera konusunda 5 MP ön kamerası bulunan Sony’nin E2303, her ne kadar bu açıdan kullanıcıları tatmin etmeyecek olsa da 12 MP’lik arka kamerası oldukça başarılı bir seçim. Android Lollipop ile gelecek olan telefonun ismi ise henüz belli değil.

Test sonuçları ise şöyle;

sony test

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0