Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony'den dikkat çeken giyilebilir ürünler!

Sony’den dikkat çeken giyilebilir ürünler!

-

Fashion Entertainments: FES Watch

Sony‘nin alt tabaka isimlerinden bir tanesi olan Fashion Entertainments çalışanları kurdukları hayali gerçekleştirdiler. Günümüz akıllı saatleri, aslında beklenen mantık ile çalışmıyor diyebiliriz, saat ile arama yapmak, mesaj göndermek gibi özellikler var olacaksa akıllı telefon kullanmanın mantığı ne değil mi? FES Watch ise çok farklı bir mantığa sahip.

Her gün dışarıya çıktığınızda kıyafetinize uygun takıları bulmak çok zor diyebiliriz, özellikle saat konusunda her kıyafet için ayrı saat almak tam bir eziyet ve boşa masraf. FES Watch bu durumu ortadan kaldıracak bir özelliğe sahip, sağ kısmında bulunan tuşa bastığınızda model ve renk değiştiren saat, kıyafetinize uygun görüntüye sahip olabiliyor. Cihazın bataryası da oldukça iyi diyebiliriz, 60 güne kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Sony‘nin projesi sadece akıllı saatleri kapsamıyor, gelecek için düşünülen hayaller arasında, renk değiştirebilen gözlükler, kravatlar, papyonlar da yer alıyor. Belki gelecekte her gün yeni bir tişört almak yerine akıllı telefondan bir kaç dokunuş ile giyeceğiniz kıyafetin tasarımını değiştirebilirsiniz. Aslında bu teknoloji çoktan çıkması gereken bir üründü, fakat böyle bir ürünün tekstil piyasasını bitireceğini de göz önünde bulundurmak lazım.

Fashion Entertainments, FES Watch ve bahsettiğimiz renk değiştirebilen papyon, gözlük için bir tanıtım videosu da yayınlamış durumda. Lafı fazla uzatmadan sizleri FES Watch ve diğer video ile baş başa bırakalım. Gelişmeler ve yeni haberler için takipte kalınız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here