Ana SayfaTeknoloji HaberleriSpotify 40 Milyon Ücretli Aboneye Ulaştı!

Spotify 40 Milyon Ücretli Aboneye Ulaştı!

-

Online müzik dinleme platformu olan Spotify, ücretli kullanım abonelerinin sayısı gün geçtikçe artış göstermekte. Son gelen rakamlar ile 40 milyon ücretli abonenin olduğu öğrenildi.

Apple Music ile rekabet içerisinde olan Spotify en çok ücretli aboneyi kendisi sağlıyor. Son gelen rakamlara göre oldukça fazla artış gösteren Spotify, kullanıcıların her türlü platformda müzik dinlemesini sağlarken yasal bir şekilde sınırsız müzik dinleme keyfi sunuyor. Spotify, her geçen saniye daha fazla kullanıcı tarafından ilgi görmekte.

10 Milyon Abone Artışı Görüldü!

Spotify aylık ücretlerinin düşük olması ve kullanıcıların müzik dinleme isteği üzerine ücretli üyelik alması sağlıyor. 6 ay önce açıklanan 30 milyon ücretli abonenin üzerine şimdide 10 milyon artış olup 40 milyon ücretli abone sayısına ulaşıldı.

Yeni Hedef 50 Milyon!

Son 6 aya bakıldığında abone sayısı üzerinde oldukça büyük bir artış görülmekte. 10 milyon kişinin daha ücretli üyelik almasını Spotify için Apple Music‘in önüne geçişisi sağladı. Rakamlar açıklanınca Spotify biraz gövde gösteri yapmış gibi oldu. Açıklamalara göre yeni hedef olan mart 2017 ile beraber 50 milyon bir abone sayısı hedeflendiği belirtildi. Şimdiye dek ücretli abonelik olarak tüm bütün uygulamaların önüne geçmeyi başaran Spotify için çok büyük bir başarı olarak görülmekte. Son açıklamaları ile beraber ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Bakalım 2017‘de aynı başarıyı gösterebilecek mi?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here