Ana SayfaTeknoloji HaberleriSpotify, WatchOS uygulamasını yeni arayüzle güncelliyor

Spotify, WatchOS uygulamasını yeni arayüzle güncelliyor

Spotify, bugünden itibaren, Apple Watch'ta Spotify kullanıcıları için yeni ve geliştirilmiş bir dinleme deneyimi sunuyor. Bu, Kitaplığınızda en sevdiğiniz müzik ve podcast'lere daha kolay göz atabileceğiniz ve bunları seçebileceğiniz ve ayrıca saatin kendisinden çevrimdışı dinlemek için müzikleri daha hızlı indirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, daha büyük sanat eserleri, animasyonlar ve bir şarkıyı beğenmek için kaydırmak gibi ek işlevler içeren yeni ve şık bir tasarım da var. Mavi nokta ile işaretlenmiş yeni bölümleri tespit etmek de son derece kolaydır, böylece en sevdiğiniz içerik oluşturucuların yeni bölümlerini asla kaçırmazsınız.

-

Tesla, araçlarında radar kullanımını etkinleştiriyor

Elon Musk'ın otonom sürüşe tartışmalı yaklaşımı daha da kafa karıştırıcı hale getirildi. Geçen yıl Tesla,...

Spotify, Apple Watch için WatchOS uygulamasının yeni bir sürümünü duyurdu. İyileştirmeler çoğunlukla görseldir ve animasyonlar en çok dikkat çeker. Kitaplığınız sekmesi artık tüm favori müziklerinizi, podcast’lerinizi ve indirdiğiniz müzikleri içerir.

Daha büyük albüm resmi, kitaplığınızda daha iyi gezinmenize yardımcı olacaktır ve animasyonlar artık daha rafine hale getirilmiştir. Artık bir şarkıyı beğenmek için kaydırabilirsiniz. Son olarak, yeni podcast bölümleri mavi noktalarla işaretlenecek, böylece en sevdiğiniz podcast yayıncılarından hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

Spotify, WatchOS güncellemesine ek olarak, daha fazla cihaz için destek eklediğini ve hizmetin artık çeşitli markalara ait 2.000’den fazla cihazda kullanılabileceğini duyurdu. Örneğin, artık Amazon Fire TV QLED Omni Series’in Ambient modunda Spotify’a ilgili bilgilerle erişebilirsiniz.

-- Reklam --

Samsung Galaxy M04 Yakında Satışa Çıkacak

Samsung, yakın zamanda Galaxy M04 akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Akıllı telefon, uygun bir fiyat etiketine sahip giriş seviyesi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz