Ana SayfaTeknoloji HaberleriSpotify’a Şarkı Sözleri Özelliği Geliyor

Spotify’a Şarkı Sözleri Özelliği Geliyor

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Çevrimiçi müzik dinleme noktasında oldukça aktif bir kullanım sunan uygulamalardan bir tanesi olarak değerlendirilen Spotify da kullanıcılarını memnun etme amacıyla hareket ederek, bu noktada olumlu güncellemeler ile karşılaşılması noktasında fayda sağlayacak seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Spotify’ın bu tür seçenekleri hayatımıza sokmasıyla çevrimiçi ağlarda müzik dinlemenin keyfine varabiliyoruz.

Spotify ile Şarkılara Eşlik Edebileceksiniz

Spotify ile Musixmatch'ın ortak çalışması
Spotify ile Musxmatch ortak çalışacak

Spotify, kullanıcıların daha farklı seçeneklerle karşılaşmasını amaçlayarak, çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak da herhangi bir şarkıyı dinleme esnasında aynı zamanda sözleriyle de eşlik edebilmenizi sağlaycak bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Bu tür bir uygulamayı hayata geçirmek için, başka bir programı bünyesine entegre ederek faaliyetlerini sürdürecek olan Spotify’ın söz konusu güncellemesi, kullanıcıların daha yoğun bir biçimde kullanılmasına sebep olacak.

Musixmatch adlı altyazı uygulaması ile birleştirilerek ortaya atılan bu yeni gelişme dahilinde, Spotify müzik dinleme alanında daha da yükselerek; öncü durumunda bulunan konumunu daha da sağlamlaştırmayı garantileyecek gibi duruyor.

Spotify’ın bu uygulaması, şu anda sadece kişisel bilgisayarlarda kullanılacak bir biçimde tasarlandı. İlerleyen günlerde bu bağlamda da gelişme gösterilerek mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerini almasına kesin gözüyle bakılıyor. Spotify bu sayede de kullanıcılarına daha da iyi bir hizmet seçeneği sağlayacağını, bu tür uygulamalar aracılığıyla belirtmeye devam ediyor. Musixmatch uygulamasının dışında farklı uygulamalarla da ortak çalışmalar yürüterek, kullanıcılarının müzik dinleme seçenekleri arasına farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.