Ana SayfaTeknoloji HaberleriSpotify'den Çevrimdışı Müzik Keyfi

Spotify’den Çevrimdışı Müzik Keyfi

-

En İyi Android Slot Oyunları 2023

Slot ve casino oyunlarını seviyorsanız android telefonunuzla da oyun deneyimini harika bir şekilde yaşayabilirsiniz. Slot...

Spotify den kullanıcılarına tek tuş kadar yakın olan kolaylık çevrimdışı müzik dinleyebilme Bildiğiniz üzere Spotify kullanıcılarının çevrim dışı olarak müzik dinlemesine uzunca bir süredir izin versede şarkı listesini indirmek biraz uğraştırıcı olabiliyor.

Ancak şirketin hayata geçirdiği son güncelleme ile bu süreci oldukça kolaylaştırdı. iOS uygulamasındaki şarkılar bölümünün içine bir ”çevrim dışı erişilebilir” düğmesini ekleyen Spotify şirketinin, özel çalma listelerinin hemen indirilmesini ve bir bağlantı olmadan dinlenmesine olanak sağlıyor.

Android kullanıcıları bahsettiğimiz özelliğe güvenli gerekçesiyle zorunlu olarak gerçekleştirilen güncelleme ile buluştu. Güncellemeyi tamamlamış olan kullanıcılar 30 gün boyunca 3 bin 333 şarkıyı kullandıkları cihazlarda sağlayabiliyor. Ancak bu özelliğin yalnızca Spotify premium abonelerinin kullana bilecek olması diğer kullanıcılar için kötü olan tek tarafı.

spotifyApple Beats’ı satın aldıktan sonra yaptığı gelişmeler ile üye sayısını hızla artıracağını düşünüyorduk ancak Spotify alanında büyük bir firma olduğunu ve kendisini geçmenin zor olduğunu kanıtlamak için böyle bir işe giriştiğini düşünüyoruz ancak ilerleyen günlerde Apple’danda yeni bir güncelleme ile Beats’ı geliştirebilir iki firma aralarında epey çekişecekler gibi ancak çekişme her zaman iyidir hem biz teknoloji meraklılarına haber çıkar hemde lisans ücretlerini düşürerek bizlere maddi alanda kolaylık sağlarlar.

Müzik arşivinde bildiğiniz gibi sadece Beats ile Spotify yarışmıyor diğer firmalarında acil güncellemeler yaparak bu derin yarışa katılmalarını bekliyoruz.

-- Reklam --

Samsung Galaxy S23 Serisi, Gorilla Glass Victus 2 Korumasına Sahip Olacak!

Gorilla Glass Victus 2, 2020 yılında piyasaya sürülen Gorilla Glass Victus'un üst modeli oldu. Victus 2, Aralık 2022'de Corning tarafından...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz