Star Wars Temalı Laptop

HP’den  seriye yakışır harika bir dizüstü bilgisayar piyasaya çıkıyor.

Bir efsane haline gelmiş bilim-kurgu serisi Star Wars, bilindiği üzere JJ.Abrams’ın yönetmenliğinde yeniden sinema sahnelerinde gösterilmeye hazırlanıyor. Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan seri, pek çok sektörde karşımıza her türlü ürünün üzerinde çıkıyor.

SW 2

Star Wars’ın yer aldığı son sektörlerden bir tanesi de bilgisayar oldu, Star Wars: The Force Awakens adlı filmin vizyona girmesine kısa bir süre kalmışken, filmin temasına uygun hatta tamamen o temada bir ürün olan HP Star Wars Special Edition dizüstü bilgisayarı bizlerin karşısına çıkıyor.

Görsel olarak tasarımıyla filmin hayranlarının gönlünü kazanan dizüstü bilgisayar çok güzel ve şık görünüyor. Donanımsal özellikleriyle de filmin adına leke düşürmeyen bilgisayar filmin adını taşımanın hakkını veriyor.

HP Star Wars Temalı Laptop

15.6 inç Full HD ekranı bulunan  Special Edition’ın 699 dolarlık versiyonunda Intel i5 işlemci, 1 TB HDD ve 6 GB RAM bulunuyor. Ürünün daha gelişmiş özelliklere sahip 999 dolarlık versiyonunda Intel i7 işlemci, 2 TB HDD ve 8 GB RAM bulunuyor. 999 dolarlık model aynı zamanda dokunmatik bir ekrana sahip. Her iki modelin de Nvidia GeForce ekran kartları kullandığını belirtelim.

Star Wars temalı bu dizüstü bilgisayarın harika dış görünüşünün yanında içerisinde yaklaşık bin parçadan oluşan dev bir Star Wars arşivi bulunuyor.

HP Star Wars Temalı Laptop

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0