Ana SayfaOyunSteam Rekor Kırdı

Steam Rekor Kırdı

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

2014 yaz indirimlerinin başladığı ve 11 gündür devam eden ancak bugün son günü olan Steam yaz indirimleri 2014 rekor kırdı, geçtiğimiz günlerde Steam üzerine aynı anda 8.020.834 kişi bulunuyordu.

Steam’ın resmi istatistik sayfasındaki verilere göre İşviçre nüfusu kadar insanın Steam üzerinde oyun indirmekte olduğu görüldü, her ne kadar yaz indirimleri olduğu için oyun severler ve kullanıcıların sürekli takip ettiği Steam son rekorunu böyle yaşamış oldu.

Bir İsviçre nüfusu kadar insanın aynı anda Steam üzerinde bulunduğu ve bu inanılmaz bir rakam olduğu iddia ediliyor, her ne kadar Türkiye üzerinden girişlerin bu kadar fazla olmadığı Steam bir önceki rekorunu 2013 yılında kırmıştı.

2013 yılında 7 milyon insan Steam üzerinde oyun aramaktaydı, bu rekor geçtiğimiz günlerde yeniden kırılmış oldu, 1 milyon fazladan kişinin Steam üzerinde bulunması hem oyun severlerin fazla olduğunu hem gün geçtikçe dijital online oyun sektörüne ilginin arttığını ortaya koyuyor.

Steam yaz indirimleri her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı, bugün ise son gün, sizlere indirimleri son kez bildireceğiz.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz