Swarm uygulaması Windows Phone Pazartesi geliyor

Henüz daha tam olarak gelişimini tamamlamamış ve yeni yeni uygulamaların eklenmesiyle ayağa kalkmaya başlayan Windows Phone işletim sistemi için yeni uygulama haberleri yayınlanmaya devam ediyor.

Bugün gelen bilgilere göre Foursquare tarafından yeni geliştirilmiş olan Swarm uygulamasının Windows Phone işletim sistemi için uygulamanın bitirildiği ve en geç haftaya pazartesiye kadar yayınlanacağı bildirildi.

Kullanıcıları adeta zaman zaman çileden çıkaran ancak 2. El fiyatlarının oldukça düşük olduğundan dolayı satılamayan Windows Phone telefonlar maalesef kullanıcıların elinde kalıyor. Her ne kadar genel olarak işletim sisteminin hızlı olduğu söylense de iOS kullanıcılarında dediği gibi hızdan ziyade animasyonlar ile hızlı gösterilmeye çalışılmış durumda.

Bunun en büyük örneğini 512MB RAM cihazlar üzerine hatta zaman zaman 2GB RAM sahibi Windows Phone cihazlar üzerinde dahi karşılaşılan sürdürülüyor, yükleniyor yazıları ortaya koyuyor.

İşte Foursquare tarafından Swarm için yapılmış resmi açıklama.

“Uygulamayı,Windows Phone için bitirmiş bulunmaktayız.Nihayetinde de çok kısa bir süre içinde de Windows Phone için yayınlayacağız ”

Kullanıcılara hemen belirtmek isteriz ki,uygulamanın en geç haftaya pazartesiye kadar yayınlanması bekleniyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0