Swatch Ben De Varım Dedi!

Dünyanın en iyi saat markalarından birisi olan Swatch da teknolojiye ayak uydurma kararı aldı. Akıllı saatler konusunda şu an için en iddialı durumda olan Apple’a karşı rakip olmaya hazırlanan Swatch, bu gelişme ile birlikte önceki açıklamalarını da çürüttü.

Önceki yıllarda akıllı saatlerin geçici bir moda olacağını ve klasik saatlerin hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyeceğini açıklayan şirket yetkilileri, bu kararları ile birlikte teknolojiye yenik düştüklerini de göstermiş oldu.

Konuyla ilgili Swatch’ın CEO’su Nick Hayek açıklama yaparken, net bir tarih verilmese de Swatch akıllı saat modellerinin en geç 3 ay içerisinde piyasaya çıkacağı belirtildi.

Bu konuda özelikle işletim sistemi konusunda Apple Watch olduğu için İOS versiyonlarını kullanamayacak olan Swathc, Android ya da Windows Phone arasından seçim yapmak zorunda. Bu durumda da büyük ihtimalle Swatch akıllı saatin Android işletim sistemini kullanması bekleniyor.

Tüm bu detaylarla birlikte Swathc akıllı saat ile ilgili herhangi bir detayın paylaşılmadığı bu açıklamaların ileri ki günlerde netleştirilmesi bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0