Tabletini kırdığı için 4 yaşındaki çocuğu öldürdü

Teknoloji Dünyası bugün şaşırdı. Tablet modelleri için yayınlanan güncellemeler oldukça dikkat çekse de bugün gelen acı haber tüm insanlığı üzdü. Yabancı bir ülkede yaşayan 19 yaşındaki bir genç öğretmenin veda partisine katıldı. Bu partide bulunan 4 yaşındaki bir çocukta 19 yaşındaki gencin tablet modelini kırdı. Bu gerekçeye dayanarak çocuğu dışarı çıkaran 19 yaşındaki genç çocuğu tableti kırdığı için öldürdü.

15 yerine sopa.

Teknoloji Dünyasının en kötü olaylarından bir tanesi olan bu olay 19 yaşındaki gencin çocuğa sinirlenmesi üzerine başladı. Çocuğu dışarı çıkaran genç çocuğu dışarı çıkardıktan sonra 15 yerine sopa darbesi ile vurdu. Bunun üzerine akciğer yetmezliği (nefes alamama) sorunları yaşayan çocuk maalesef öldü. Maalesef teknoloji Dünyası bu gibi haberleri duydukça teknolojinin gelişmesinin hiç olmamasını istiyoruz.

“Tabletimi kırdığı için çok sinirlendim ve kendimi kaybettim. Onu alıp okulun arkasındaki bir palmiye ağacının oraya götürdüm. Yaklaşık 15 kez başına ve gövdesinde sopayla vurdum ve sonra da cesedini gölete attım” açıklamalarında bulunan genç kısa süre içerisinde halkın ve Dünyanın hatta ve hatta teknoloji Dünyasının tepkisini çekti.

Böyle olayların asla ve asla yaşanmaması gerekirken yaşanması tüm herkesin içini acıtıyor. Tablet modeli için bir çocuğun öldürülmesi kabul edilemeyecek bir olay.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0