Takipçilerini Üzecek Haber! OnlyFans Müstehcen İçerikleri Yasaklıyor

Yetişkinlere yönelik bir içerik uygulaması olan OnlyFans, özellikle yeni düzenlemesinden sonra müstehcen fotoğraf ve videoları engellemeye başlayacak. Bu yüzden de pek çok kişinin kullanımla ilgili sorunları ön plana çıkıyor.

Özellikle dünya üzerinde müstehcen içerikleriyle tanınan OnlyFans uygulaması, yeni bir kısıtlama ile gündemde. Geçtiğimiz gündemde çocuklar için de alternatif bir uygulama üzerinde çalıştığını söyleyen ve bunu açıklayan şirket, şimdi de müstehcen içeriklerini kaldıracağını söylüyor. Mobil olarak da kullanılan sistem, pek çok kişiye hitap ediyor (dünya çapında).

Açıklamaya göre her şey için ‘daha iyisi’ planlanıyor

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı paylaşılacak. Yönergelerde daha çok ayrıntı paylaşılacağını söyleyen şirket, içerik oluşturucularını da aktif olarak destekleyeceğini söylüyor.

Bu konuda hem güvenli hem de yüksek içerik denetleme yapısıyla ön plana çıkacağını söyleyen içerikler, artık direkt doğrulanarak yayınlanacak. Bizzat editörler tarafından incelenecek olan içeriklerle ilgili bu seçenekleri kolayca görebileceğiz.

OnlyFans, içerik oluşturucularının çıplak videolar ve fotoğraflar yayınlamasına ve abonelerden bağış veya aylık ücret talep etmesine olanak tanıyor. Platform, bu ödemelerden yüzde 20’lik bir komisyon alıyor.

Oldukça geniş bir kitleye hitap eden bu şirketin en büyük amacı bu müstehcenlik durumu olduğu için, acaba nasıl bir yaklaşımla karşılaşacak kullanıcılar merak konusu.

Ayrıca bkz: Motorola Yeni Tabletini Yakında Açıklayacak

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0