Ana SayfaTeknoloji HaberleriTapatalk ile Forumlara Kolayca Erişin

Tapatalk ile Forumlara Kolayca Erişin

-

İnternet içinde uzunca bir süredir varlığını sürdürmekte olan forum kültürü, farklı yerlerden, farklı görüşlerden birçok insanın aynı siteye çeşitli takma adlarla üye olmasını ve birbirileriyle bilgi paylaşımı, tartışma gibi faaliyetleri yürütmesine imkan sağlıyor.

Türkiye’de de bu konuda onlarca doğru örnek göstermek mümkün. Ancak mobilitenin gelişmesi ve özellikle de akıllı telefonların kullanımının gittikçe yaygınlaşması sebebiyle insanlar, daha kolay giriş yapabildikleri mecralarda, bu tarz araçlar üzerinden dolaşmaya başladılar. Dolayısıyla forumların popülaritesi de biraz daha azaldı.

Akıllı telefon, tablet bilgisayar gibi araçlardan takip ettiğiniz forumlara girmek ve sürekli online kalmak ise Tapatalk adlı mobil uygulama sayesinde artık daha kolay. Bu programı yüklemenizin ardından forumlara giriş yaparak favori olan forumlarınızı programın veritabanına ekleyebiliyorsunuz ve ardından sürekli haber almak istediğiniz forum konularını, kategorileri işaretleyebiliyorsunuz.

Tapatalk bu sayede burada oluşan değişimlerde, mesajınıza alıntı yapıldığında, cevap verildiğinde veya özel mesaj aldığınızda sizi uyararak bu forumlardaki iletişiminizi bilgisayar başında olmadığınızda da sürdürme imkanı tanıyor. Cevap yazmak, konu açmak, içerikleri rapor etmek gibi bilgisayarda yapabildiğiniz çoğu aktiviteyi programı kullanarak yapmanız mümkün.

tapatalk1

Elbette ki bilgisayar klavyesi ve büyük bilgisayar ekranıyla karşılaştırıldığında, akıllı telefon veya tablet bilgisayarlardan forum dolaşmak çok da tercih edilebilir bir durum değil. Ancak sürekli online kalmak ve gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, Tapatalk size bu imkanı fazlasıyla sunan bir programdır diyebiliriz

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here