Telefonunuz Bu Çantada Enerji Harcamıyor

Son zamanların en büyük sorunlarından birisi olan akıllı telefonlardaki şarj sorunu ortadan artık kalkıyor. Bu alanda bir çok firma kendisine göre bir çözüm üretmiş fakat kalıcı bir çözüm bulamamıştır. Bu konuda yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bu çanta, telefonunuzun pil ömrünü ve şarj ömrünü koruyor. Konu ile ilgili yapılan bir çok çalışmayı yerinden edebilecek olan bu icat, aslında sadece bayanlara yönelik değil.

Bu Çanta Telefonunuzun Şarjını Koruyor

Bu konu erkeklere de hitap etmekle beraber, bu çantayı diğer çantalardan ayıran iki özellik olduğunu söylemek mümkün. Leoht firmasının yeni ürünü olan bu çanta sayesinde akıllı telefonunuzun şarjı hiç bitmeyecek. Dışarıdan bakıldığı zaman diğer çantalardan bir farkı olmayan bu çantayı diğer çantalardan ayıran özellik ise, iç tarafında yer alan 6000mAh ya da 10000mAh pile sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra firma, çantanın içine yerleştirdiği ışıklar sayesinde, çanta kullanıcısının aradığı ürünü, rahatça bulabilmesini amaçlamıştır. Bu konuda çanta alanında yapılmış en büyük yeniliklerden birisi olan bu çanta, biten ve yetmeyen şarj konusunda akıllı telefon kullanıcılarının imdadına yetişmektedirler.

Bu ürünün aynı zamanda oldukça etkin olan iki dezavantajı var. Bunlardan birisi, bu ürünün ağırlığı. Söz konusu çanta tam 13 kilogram gelmektedir. Diğer dezavantaj ise bu ağırlık için kullanılan askı kemerlerinin ince oluşu. Bu konuya da en yakın zamanda açıklık getirileceğinden eminiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0