The Interview’in Çevirimiçi Geliri

Son günlerde beklenen gündeme oturan Sony’nin hackenmesi durumu ile bazı bilgiler gün yüzüne çıkarılmış; Fury ve The İnterview gibi filmler internet ortamında kullanıcılarla paylaşarak, uluslar arası gerilime dahi sebep olmuş, Amerika ve Kuzey Kore arasındaki iplerin kopacak noktasına gelmesine yol açmıştı.

İnterview Bakış Açılarını Değiştirebilir

The İnterview filminde Seth Rogen ve James Franco başrolleri paylaşıyor. Kuzey Kore lideriyle ropörtaj ayarlayan iki muhabire CIA’den suikast görevi gelmesini konu alan bu film; izleyicilerden beklenen notu alarak; uluslar arası gerilime sebep olan bu film hakkında olumsuz yorumlarda da bulunanlar oldu.

The İnterview, Sony Pictures tarafından YouTube video paylaşım sitesinde ve bazı sinemalarda izleyiciye sunulmuş ve gayet rağbet edilen bir film olmuştur. Normalde film şirketleri, sinemaların daha karlı olacağını düşünerek bu tür video paylaşımı yapan web sitelerinden uzak durmuştur. Ancek The İnterview filmi ile bu bakış açısı değişebilir ve artık sinema ile bağımızın kopmasına sebebiyet verebilir. Belki ileriki zamanlarda bu uluslararası gerilime neden olan bu film; çevirimiçi ağlarda kazandığı 12 milyon dolar ile sinema dünyasında farklı bir dünya yaratabilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0