Ana SayfaTeknoloji HaberleriThe Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

-

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Türkçe Alt yazılı olarak yayınlandı. Mid sezon öncesi son bölüm finale girilirken heyecanın zirvede olacağı bir bölüm bizleri bekliyor. The Walking Dead 6. Sezon 9. Bölüm tarihi ise şubat olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda yeni sezona merhaba diyen dizi ilk 3 bölümüyle büyük bir heyecan yaşatırken, son 2 bölümü oldukça yavaş geçmiş ve tepki toplamıştı ancak geçiş bölümleri olduğu için sürekli aksiyon beklemek doğru olmayacaktır. Topluluk dağıldı, dışarıda ki hayattan uzak çitlerin arkasında yaşayan ve zombilere karşı ne yapacağını bilemeyen grup büyük istila sonrası büyük bir kayıp verirken Nick’in planları sonlarını getirdi.

Planı başarılı bir şekilde uygulamaya başlasalar da işler bekledikleri gibi gitmedi. Zombi ordusunun kendileri dönmesi ve saklanacak yerlerinin kalmaması büyük bir heyecanın yaşanmasına neden olurken finale girerken muhteşem bir bölüm izledi.

Son bölümünde telsizden gelen yardım çağrısı ile heyecanlandırdılar ancak Glenn’den hala haber yok, öldü mü ? ölmedi mi ? soruları merak edilirken henüz bir haber alamasakta The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı bize herhangi bir ipucu vermiyor. Sanırım bu sorunun merakı 2-3 ay daha sürecek ve tatilden döndüklerinde glenn’in başına gelenleri öğreneceğiz. İşte merak edilen o fragman

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here